live

Загороднюк про підсумки "нормандського саміту": Є велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів

Андрій Загороднюк (facebook.com/andrii.zahorodniuk)
загрузка...
загрузка...

Україна показала всьому світові, що боротиметься за повернення своїх територій

Міністр оборони України Андрій Загороднюк, коментуючи зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" у Парижі, заявив, що є велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але головне те, що є прогрес.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Україна показала всьому світові, що боротиметься за повернення своїх територій, зокрема на дипломатичному фронті. Жодних поступок територіями, інтересами людей, цілісністю країни. Позицію заявлено, пріоритети окреслено, наміри визначено", - написав Загороднюк.

Крім того, міністр оборони зазначив, що будь-яка зустріч і переговори вимагають ретельної підготовки.

"Процес не буде швидкий. Зберігається велика ймовірність зриву домовленостей на будь-якому з етапів, але є прогрес: працюємо над поверненням бранців, створенням нових пунктів перетину. Давайте також вміти оцінювати наші перемоги, а не лише поразки", - наголосив він.

Загороднюк зазначив, що під час вчорашньої "нормандської зустрічі" було створено позицію для проведення подальших переговорів, основою якої є територіальна цілісність України.

"Також не забувайте, що цей день став можливим завдяки воїнам, які тримають лінію фронту. На жаль, троє із них загинули сьогодні. Вдячний кожному і щирі співчуття сім'ям загиблих та побратимам", - підсумував міністр.

Як повідомляли, Путін зробив першу заяву після зустрічі з Зеленським.

Loading...
Loading...
Loading...