live
Новини » Світ 112 Читать эту новость на русском

Вибух у метро Санкт-Петербурга: Обвинувачені отримали від 19 років до довічного

hromadske Вибух на станції метро "Сінна площа" в Санкт-Петербурзі. Фото

Теракт в петербурзькому метро стався в квітні 2017 року

У російському Санкт-Петербурзі суд засудив до довічного ув'язнення Аброра Азімова, якого слідство вважає одним із чотирьох основних організаторів теракту в петербурзькому метро в квітні 2017 року, передає "Медуза".

Згідно з повідомленням, інші головні фігуранти справи отримали менший строк позбавлення волі. Зокрема, Акрам Азімов отримав 28 років, Мухамадюсуп і Ібрагімжон Ерматов - 28 і 27 років відповідно.

Також вирок отримали ще сім фігурантів справи. Сайфіллу Хакімова і Бахрама Ергашева засудили до 19 років. Махамадюсуф Мірзаалімов, Азамжон Махмудов, Ділмурод Муідінов і Шохіста Карімова отримали по 20 років позбавлення волі кожний.

Зазначається, що їх засудили за статтями про сприяння терористичної діяльності, незаконному виготовленні і обороті вибухових пристроїв та участі в терористичній спільнот Содік Ортіков, якого звинуватили в тому числі в придбанні зброї для терористичної групи, засудили до 22 років.

Крім того, всім зловмисникам суд призначив штрафи.

Провину ніхто із засуджених не визнав.

Нагадаємо, 3 квітня 2017 року пролунав вибух в перегоні між станціями російського метро"Сінна площа" і "Технологічний інститут", внаслідок якого загинули 15 осіб і ще 45 були госпіталізовані. Також загинув передбачуваний смертник Акбаржон Джалілов.

Передбачуваний замовник теракту Сірожіддін Мухтаров знаходиться у розшуку.

Loading...
Loading...
Loading...