live

Відновлення Донбасу: Нардеп Качний назвав, хто має долучитися до фінансування

ZIK

"Це велике завдання для всіх учасників нормандської зустрічі"

Відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу мають фінансувати всі сторони – і Україна, і РФ, і Євросоюз, і США. Це велике завдання для всіх учасників нормандської зустрічі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

Парламентар прокоментував учорашню зустріч у Парижі у "нормандському форматі". Він зауважив, що єдиним позитивним результатом стала домовленість щодо обміну полоненими, а ось інші питання виявилися винесеними "за дужки", зокрема, розведення сил по всій лінії розмежування.

Ведучі адресували народному депутатові запитання, хто, на його думку, має фінансувати відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу.

"Повинні у цьому брати участь всі сторони. Насамперед це повинні бути і Російська Федерація, і Євросоюз, і США, і, звичайно, Україна. Це велике завдання для всіх учасників і нормандської зустрічі, і тих, хто, по суті, підтримував воєнні дії з одного та іншого боку. З нашого боку – у нас була підтримка від країн Європи і США, з тієї сторони була підтримка зі сторони Російської Федерації", – заявив Олександр Качний.

Парламентар нагадав про значні руйнування у регіоні, які, за різними оцінками, сягають від 8 млрд дол. до 12-15 млрд дол.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі вперше за три роки відбулася зустріч у "нормандському форматі".

Детальніше на цю тему читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Loading...
Loading...
Loading...