live

Україна не пішла на вимоги Росії: Вітренко розповів про результати газових переговорів

Виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко Фото:УНІАН

Договір про транзит газу не підписано

Виконавчий директор "Нафтогазу України" Юрій Вітренко, який перебуває у складі української делегації на зустрічах у "нормандському форматі" в Парижі, розповів журналістам, які результати переговорів між Україною і Росією про газ, передає Радіо Свобода.

За його словами, сторони не досягли ніяких домовленостей, і переговори будуть тривати, при цьому українська сторона не пішла на "обнулення" взаємних претензій із російською, як того домагається Москва.

"Ми домовилися продовжувати домовлятися", – сказав він.

За словами Вітренка, переговори про транзит російського газу до Європи через українську газотранспортну систему триватимуть далі і як двосторонні між Україною і Росією, і як тристоронні з участю Європейської комісії.

Щодо "обнулення" взаємних претензій він наголосив: "Ми нічого не "обнуляємо". Ми, навпаки, аргументовано пояснили, чому наша позиція про необхідність виконання рішень арбітражів є дійсно законною і чому рішення арбітражів є остаточними і обов’язковими для виконання".

Тим часом російське видання "Коммерсант", навпаки, стверджує з посиланням на свою інформацію, що Україна і Росія вже домовилися про транзит російського газу українською територією, хоча тут же наводить згадані слова Вітренка про необхідність подальших переговорів.

Loading...
Loading...
Loading...