live
Новини » Політика 153 Читать эту новость на русском

У ЄС прокоментували результати "нормандського саміту"

Євросоюз

Європейський Союз привітав зусилля Німеччини і Франції з організації "нормандського саміту"

Європейський Союз привітав зусилля Німеччини і Франції з організації "нормандського саміту", який відбувався вчора у Парижі та визначив досягнуті домовленності як перший крок до врегулювання кризи в Україні, пише Укрінформ.

Про це у вівторок у Парижі під час пресконференції за підсумками зустрічі з міністром Франції у європейських та закордонних справах Жан-Івом Ле Дріаном (Jean-Yves LE DRIAN) заявив високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

"Україна буда присутньою під час нашої розмови. Ми привітали зусилля Франції і Німеччини у проведенні Нормандського саміту, які сприяли стійкому припиненню вогню, розведенню сил та обміну ув’язненими. Це перший крок до досягнення політичного рішення, яке є важливим для Європи, яка зацікавлена у безпеці та стабільності на своїх східних кордонах", - зауважив Жозеп Боррель.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі відбулася зустріч у "нормандському форматі", у якій взяли участь президент України Володимир Зеленський, президент Франції Емманюель Макрон, президент РФ Володимир Путін та канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Loading...
Loading...
Loading...