live
Новини » Політика 332 Читать эту новость на русском

У МЗС РФ прокоментували резолюцію ООН по Криму

ООН
загрузка...
загрузка...

В МЗС РФ поскаржилися на те, що тези щодо мілітаризації Криму нібито неправдиві

У Міністерстві закордонних справ Росії відреагували на резолюцію ООН по Криму, в якій закликають Росію вивести свої війська з півострова і припинити окупацію території України. Про це повідомляє пресслужба МЗС РФ.

У відомстві зазначили, що проєкт містить "неприйнятні звинувачення на адресу РФ". 

"Зазначений проект вноситься в Генасамблею другу сесію поспіль. Він містить неприйнятні звинувачення на адресу Росії, побудований на домислах, спекуляціях і перекручуванні фактів", - йдеться в заяві.

Також в МЗС РФ поскаржилися на те, що тези щодо мілітаризації Криму нібито неправдиві.

"До 2014 року відповідно до російсько-української угоди про перебування Чорноморського флоту одна тільки Росія мала право дислокувати на півострові до 25 тис. військовослужбовців, хоча реальний показник був нижчий - 12 тисяч. Всього разом з українським контингентом на півострові тоді було розміщено 27 тис. військових, в той час як зараз їх кількість там не досягає такого рівня", - заявили в МЗС, не уточнивши, скільки військових РФ в Криму зараз, коли української армії там немає.

За словами російської влади, порівняно з минулим роком знизилася кількість прихильників резолюції.

"Кількість прихильників резолюції знизилася з 66 до 63, ще більше число делегацій (111 проти 108) утрималися або зовсім ухилились від участі в голосуванні", - заявили в МЗС РФ.

Нагадаємо, раніше Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму.

Loading...
Loading...
Loading...