live

У Держгеокадастрі розпочалася обіцяна тотальна перевірка

Кабінет міністрів Новий голова Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру Дениса Башлика

Відсторонено керівництво всіх територіальних органів

У Держгеокадастрі розпочалася комплексна перевірка роботи усіх територіальних осередків та міста Києва. Також відсторонено керівництво цих органів.

Про це повідомляє Урядовий портал. 

Зазначається, що голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Києві з метою комплексної перевірки роботи органу.

Перевірка здійснюється на виконання доручення Кабміну.

Повідомляється, що перевірка проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення держвласності, реєстрації земельних ділянок. А також розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок с/г призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

Громадян України закликають долучитися до процесу перевірки - зокрема надсилати на урядові мейли скарги, або зафіксовані факти порушень.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час представлення 3 грудня нового голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Дениса Башлика заявив, що за два наступні місяці в Держгеокадастрі має бути проведено тотальну перевірку. Керівний склад мають оновити через прозорі відкриті конкурси.

Сьогодні стало відомо, що у Держгеокадастрі Львівської області розпочались кадрові зміни. Зокрема, займаних посад позбулись начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Дрогобицькому, Жидачівському, Сколівському, Стрийському районах та м. Дрогобичі С. Багацький та керівник відділу Держгеокадастру у Старосамбірському районі М.Шиян.

 

Loading...
Loading...
Loading...