live
Новини » Світ 281 Читать эту новость на русском

Стрілець, який вбив людей в чеській лікарні, наклав на себе руки

Чоловік вистрілив собі в голову

Twitter поліції Чеської Республіки
загрузка...
загрузка...

Чоловік, який вчинив стрілянину в університетській лікарні міста Острава, наклав на себе руки, коли його вистежила поліція. Про це повідомляє у своєму Twitter поліція Чеської Республіки.

"Ми спіймали винних. 42-річний чоловік вистрілив собі в голову до того, як поліція завдала удару, він мертвий", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають місцеві ЗМІ, внаслідок нападу шість осіб загинули, ще троє отримали поранення, у двох з них серйозні травми.

Також відомо, що співробітники поліції вистежили автомобіль біля Лоденіце, що у північно-східному напрямку від Острави. Однак поруч із транспортним засобом правоохоронці виявили тіло чоловіка, який вистрілив собі в голову.

Міністр внутрішніх страв Ян Гамачек заявив, що чоловік був ще живий після вистрілу, але через пів години реанімаційних заходів він помер від травми. Поліція застосувала авіацію для пошуків нападника, але коли вертоліт був над автомобілем стрільця, злочинець вистрілив собі в голову.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що в лікарні чеського міста Острава сталася стрілянина, унаслідок якої загинули шість людей.

Loading...
Loading...
Loading...