live

Сім'ї загиблих унаслідок пожежі в Одеському коледжі отримають по 100 тис. грн від обладміністрації, постраждалі - 10-50 тис. грн

Нацполіція
загрузка...
загрузка...

Гроші буде виділено найближчим часом

Сім'ї загиблих унаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу отримають по 100 тис. грн одноразової грошової допомоги.

Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Максим Куций.

"Доручив виділити 2 мільйони 240 тисяч гривень для надання одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих та особам, які постраждали унаслідок пожежі у коледжі в центрі Одеси. Сім'ї загиблих отримають 100 тисяч гривень", - написав Куций на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, постраждалі середнього ступеня тяжкості отримають по 50 тисяч гривень, постраждалі легкого ступеня тяжкості - по 10 тисяч гривень.

"Гроші буде виділено найближчим часом. Виділення коштів покладаю на Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації", - написав Куций.

За його словами, на ліквідацію наслідків трагедії буде виділено 685 тисяч гривень із резервного фонду, а додатково ще має бути виділено гроші від Кабінету Міністрів і обласної ради.

Куций запевнив у забезпеченні всіх госпіталізованих медикаментами та повідомив, що припинений у коледжі навчальний процес буде відновлено з наступного понеділка.

Голова обладміністрації також повідомив, що сина загиблого рятувальника Сергія Шатохіна переведуть на бюджетну форму навчання. "Дмитру всього 18 років, він навчається в Одеському професійному ліцеї морського транспорту за фахом "Матрос. Моторист"... Всі діти загиблого пожежника Сергія Шатохіна та викладачки Ганни Бортюк мають вчитися на бюджетній формі навчання. Тому що їхні батьки віддали своє життя заради учнів коледжу, яких рятували з вогню", - написав Куций у Facebook.

За його словами, він сам виступив з цією пропозицією, і "всі присутні, серед яких були і представники Кабінету Міністрів, підтримали мене".

Нагадаємо, у четвер, 4 грудня, в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Станом на ранок 9 грудня, унаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу загинули 12 людей. Під час проведення пошукових робіт виявлено тіла 10 загиблих осіб, однак шестеро з них досі не ідентифіковані.

У ДСНС заявили, що в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де минулого тижня сталася масштабна пожежа, не була встановлена пожежна сигналізація.

Loading...
Loading...
Loading...