live

Саміт у Парижі: Королевська застерегла, щоб наступні чотири місяці не минули дарма

Наталія Королевська

"Щоб ми вже побачили проєкти законів для реалізації Мінських домовленостей"

Важливо, щоб упродовж чотирьох місяців перед наступною зустріччю у "нормандському форматі" були підготовлені етапи реалізації Мінських домовленостей.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська.

Народна депутатка прокоментувала учорашню зустріч у Парижі у "нормандському форматі".

"Головне наше завдання було і головна тема, яка нас цікавила, хвилювала і те, у чому ми повністю підтримували президента, це нарешті проведення нормандського формату, і він відбувся. Уперше за три роки лідери таки зустрілися. Ми всі очікували більш активної фази реалізації Мінських домовленостей. Як ми зрозуміли, наступна зустріч відбудеться через чотири місяці", – зазначила Наталія Королевська та наголосила, що зараз найважливіше, щоб ці чотири місяці не минули дарма.

"Щоб за ці чотири місяці були підготовлені етапи реалізації Мінських домовленостей, щоб ми вже побачили проєкти законів для реалізації Мінських домовленостей", – заявила Наталія Королевська.

Вона застерегла, щоб не виникла ситуація, як три роки тому, коли перемовини у "нормандському форматі" відбувалися одні за одними, проте президент Петро Порошенко виявив неготовність шукати компромісні позиції.

Нагадаємо, 9 грудня у Парижі вперше за три роки відбулася зустріч у "нормандському форматі".

Детальніше на цю тему читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Loading...
Loading...
Loading...