live
Новини » Політика 679 Читать эту новость на русском

Разумков підписав закон, яким відтерміновується впровадження вимог Євро-6

Дмитро Разумков
загрузка...
загрузка...

Цим документомм відтерміновується впровадження вимог Євро-6 при імпорті та виробництві автомобілів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон №2078-1  "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів". Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"10.12.2019 Закон направлено на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Законом зокрема пропонується внести зміни до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів" щодо можливості ввезення в Україну, виробництва та реєстрації після 1 січня 2020 року транспортних засобів, які вироблені в Україні або ввезені на митну територію України до 31 грудня 2024 року включно та мають чинний сертифікат або інший документ про підтвердження відповідності, виданий згідно із законодавством України, який підтверджує, що конструкція даного транспортного засобу відповідає екологічним нормам не нижче рівня "Євро-5".

Це означає, що законодавчий акт дозволить ввозити на територію України автівки із документом, що підтверджує відповідність конструкції транспорту екологічним нормам не нижче рівня "Євро-5", а з 1 січня 2025 року до України можна буде імпортувати нові автівки за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня "Євро-6".

У пояснювальній записці до документу зазначають, що Україна взяла на себе зобов'язання гармонізувати національні екологічні вимоги із нормами ЄС, однак крайніх термінів впровадження екологічного стандарту "Євро-6" немає.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт був зареєстрований у Верховній Раді 16 вересня. Нардепи, кількістю у 360 осіб, ухвалили його у другому читанні та цілому.

Loading...
Loading...
Loading...