live
Новини » Політика 1079 Читать эту новость на русском

Разумков підписав документ, який відкладає набуття чинності закону про кримінальні проступки

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net
загрузка...
загрузка...

Нардепи перенесли набуття чинності закону про кримінальні проступки з 1 січня 2020 року на 1 липня 2020 року.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про внесення змін до Розділу ІІ "Перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень" від 22 листопада 2018 р. №2617-VІІІ (щодо відтермінування часу вступу в дію). Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Відповідна ініціатива прозвучала ще під час комітетських слухань на тему "Готовність до впровадження інституту кримінальних проступків у практичну діяльність органів досудового розслідування з 1 січня 2020 року".

Як зазначив голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський на сьогодні вже зареєстрований народними депутатами законопроєкт, який відтерміновує набуття чинності законопроєкту про кримінальні проступки на 1 рік.

На сьогодні вже є чинний закон про кримінальні проступки, який визначає нову класифікацію кримінальних порушень, підписаний попереднім президентом Петром Порошенком.

Він має набути чинності з 1 січня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що нардепи перенесли набуття чинності закону про кримінальні проступки з 1 січня 2020 року на 1 липня 2020 року. За відповідне рішення проголосували 328 нардепів.

 

Loading...
Loading...
Loading...