live

Радник мера Києва Бахматов про затори: 40% трафіку у місті – це транзит

Скріншот ZIK Радник міського голови Києва Максим Бахматов

Половину проблеми із заторами у Києві створює область

Близько 40% трафіку в Києві – це авто тих, хто проїжджає місто транзитом. Окрім того, є чимало людей, які приїжджають, щоб попрацювати і повернутися в область.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив радник міського голови Києва Максим Бахматов.

Гість програми назвав причини проблеми із заторами, яка постійно виникає у Києві.

"В області зараз іде настільки активне будівництво, що загрожує транспортним колапсом. Оскільки у нас є smart city і камери, то я вам можу сказати, що 40% трафіку в місті – це транзит. Це номери та машини, взагалі не пов’язані з Києвом, люди, що проїжджають Київ транзитом або приїжджають попрацювати і повернутися в область. Тобто, половину проблеми, що є, нам створює область або Київ, який як магніт, як центр, притягує цих всіх людей", – сказав Максим Бахматов.

Радник міського голови Києва поділився, що слід зробити для вирішення проблеми із заторами.

"Перше, що треба зробити, – закрити в’їзд фурам. Фури їдуть повз центр, повз місто. На сьогодні ми закрили два в’їзди – Бориспіль та Житомир", – зазначив гість програми.

Максим Бахматов визнав, що з інших трас вантажівки їдуть. Він зауважив, що поліція не доукомлектована наполовину, не вистачає поліцейських авто, а зупиняти фури можуть виключно поліцейські.

Гість програми повідомив, що наступними для руху вантажного транспорту перекриють в’їзди з боку Одеси та Чернігова.

Максим Бахматов також зазначив, що кожного дня 10 тисяч маршруток заїжджають до Києва, проте замість того, щоб зупинятися на в’їзді, їдуть містом.

Як повідомляли раніше, радник мера Києва, колишній генпродюсер українського Comedy Club Максим Бахматов заявляв, що протистояння з офісом президента Володимира Зеленського більше немає.

Нагадаємо, влітку керівник Офісу президента Андрій Богдан звинуватив Кличка у втраті контролю над Києвом і роботі зі "смотрящими", потім опублікував жартівливий мем про мера Києва.

Loading...
Loading...
Loading...