live

Пожежа в Одесі: Кабмін виділить 4 млн грн на ліквідацію наслідків

Facebook-сторінка Максима Куцого Медики борються за життя постраждалих під час пожежі у будинку одеського коледжу.
загрузка...
загрузка...

11 грудня уряд розгляне питання про виділення майже 4 млн гривень на ліквідацію наслідків пожежі

Уряд виділить майже 4 млн гривень на ліквідацію наслідків пожежі в Одеському коледжі. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

Зазначається, що 11 грудня, Кабмін на своєму засіданні розгляне питання про виділення майже 4 млн гривень на ліквідацію наслідків пожежі в Одеському коледжі та компенсацію сім'ям загиблих.

"Уряд підтримає постраждалих і їх сім'ї. В той же час розслідування трагедії, визначення відповідальних - це питання найвищого пріоритету", - коментує ініціативу прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Після схвалення на засіданні уряду зазначені кошти будуть спрямовані Державній службі України з надзвичайних ситуацій та Одеської обласної державної адміністрації з резервного фонду Державного бюджету України.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі  сталася масштабна пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінської та Троїцької (відома як архітектурний пам'ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено. Вогонь поширився на 700 м. кв.

Внаслідок пожежі загинуло 10 осіб. 

Loading...
Loading...
Loading...