Опубліковано закон про порівняння у рекламі

з відкритих джерел

Закон набуває чинності наступного дня після його опублікування

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом Європейського Союзу)". Про це йдеться у випуску видання від 10 грудня.

Документом пропонується внести зміни до законів України "Про рекламу" (законодавчо визначити умови використання порівняльної реклами, уточнити положення щодо відповідальності за зміст порівняльної реклами тощо),  "Про захист прав споживачів" (доповнення до переліку форм підприємницької практики, що вводить в оману тощо), "Про захист від недобросовісної економічної конкуренції" (уточнення вимог щодо правомірності порівняльної реклами), "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг" (особливості використання знаку у порівняльній рекламі), Господарського кодексу України (окремі питання неправомірного використання ділової репутації суб’єкта господарювання).

Про те, які нововведення передбачаються законом, можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, закон про порівняння у рекламі був зареєстрований у Верховній Раді VIII скликання 21 червня 2018 року. Верховна Рада ІХ скликання ухвалила закон 12 листопада 2019 року. Президент України Володимир Зеленський підписав документ 9 грудня.Loading...