live
Новини » Політика 170 Читать эту новость на русском

Нормандська зустріч – це швидше втрата двох очок, ніж нічия, – Кацман

з відкритих джерел Політичний аналітик Володимир Кацман

"Ми могли скористатись з того, що Росія і Європа не хочуть санкцій"

На нормандську зустріч покладалися величезні надії та сподівання, однак президент України Володимир Зеленський не зміг використати свої можливості і не досягнув очікуваних результатів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Ведучий програми поцікавився, як Володимир Кацман може оцінити те, що вчора досягнув Володимир Зеленський на нормандській зустрічі. Заслужений журналіст України відповів, що вчора звучали оцінки, що це нічия. Однак, на його думку, це може виглядати як нічия у футболі, де вона може забирати очки.

"Якщо ви виграєте, то отримаєте три залікових очки, а якщо нічия – отримуєте тільки одне очко, ці два очки ви втрачаєте. Тобто нічия є втратою двох очок. Так ось, мені здається, що ситуація ближча до втрати двох очок, ніж здобуття одного, ніж до нічиї", – зазначив Рабінович.

За його словами, в умовах, коли Європа втомилась від санкцій для Росії, нормандська зустріч була унікальним шансом для Володимира Зеленського. Однак, він ним не скористався.

"Європейський бізнес втрачає величезні гроші. Росія втомилась від санкцій, вона втрачає власні великі гроші. І скориставшись ось цією ситуацією в Європі, коли Росія і Європа не хочуть санкцій, ми могли грати на цьому. Ми могли отримати величезні преференції від цього. Цього не відбулось", – прокоментував експерт.

Нагадаємо, 9 грудня вперше за три роки відбулася зустріч у "нормандському форматі". Під час підсумкового брифінгу Володимир Зеленський заявив: вважає, що питання транзиту газу вдалось розблокувати.

Детальніше читайте у статті "Припинення вогню, розведення військ та обмін полоненими: Узгоджені висновки нормандської зустрічі".

Loading...
Loading...
Loading...