Німецький та французький бізнес хоче торгувати з Росією, – Журавський

Віталій Журавський ZIK

"Для німецького і французького бізнесу Україна, як кістка в горлі"

Для європейського бізнесу Україна, як кістка в горлі, і він хоче якомога швидше закрити питання конфлікту на сході України.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук Віталій Журавський.

Ведуча програми зауважила, що всі французькі видання писали, що нормандська зустріч потрібна тільки президенту Франції Емманюелю Макрону, бо він хоче пом'якшити стосунки з Росією.

Віталій Журавський коментуючи це сказав, що, на його думку, Макрон думає, що, коли від справ відійде Ангела Меркель, він стане фігурою номер один в європейській політиці.

"Кількість електорату зменшилась, яка його підтримає на наступних виборах – це вже очевидно, це думка дуже багатьох серйозних аналітиків... І допустимо уже на наступній зустрічі буде інший канцлер і, можливо, буде новий президент Франції. Але на Меркель і на Макрона тиснуть великі німецькі і французьку компанії", – зазначив Журавський.

За його словами, німецький і французький бізнес хоче торгувати з Росією. Їм Україна, як кістка в горлі, тому європейці хочуть якомога швидше закрити питання конфлікту на сході України.

"Україна вже їм реально набридла і політики набридли, які одне говорять, коли з ними зустрічаються, а інше роблять в Україні. Тому вони хочуть закрити цей конфлікт. Тому що політика – це концентрований вияв економіки, і це функціонує в Європі. Ви подивіться, як зустрівся Путін з Макроном, вони цілувалися", – наголосив експерт.

Нагадаємо, 9 грудня в Парижі відбувся саміт лідерів країн "нормандського формату" – України, Росії, Франції та Німеччини. В рамках саміту заплановані двосторонні зустрічі всіх лідерів країн-учасників. Зокрема, президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним.

Також повідомлялося, що зустріч розпочалася не за розкладом о 18:20 годині за київським часом і тривала з перервами.

Loading...