live

Опозицію не влаштовує прожитковий мінімум на 2020-й рік, – Королевська

Королевська Наталія

"Якщо влада нічого не краде, то в бюджеті повинні з'явитися гроші"

Необхідно зробити певні кроки для того, щоб встановити соціальну справедливість в країні. І за бажання на це можна знайти кошти. 

Таку думку на засіданні комітету ВРУ з питань соціальної політики, який транслювали в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, висловила народна депутатка України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська.

Наталія Королевська наголосила, що вона спільно з громадськими організаціями виграла чотири рішення в КСУ, але уряд Олексія Гончарука їх ігнорує. Зокрема, вона зауважила, що фракція "Опозиційна платформа – За життя" зареєструвала в парламенті постанови, які направлені на те, щоб виконати ці рішення як перший крок до встановлення соціальної справедливості в країні.

"Нас абсолютно не влаштовує "чорнобильський закон", який 20 років переписується, і з кожним роком все більше забирають пільг, компенсацій і зменшується соціальний пакет. Нас абсолютно не влаштовує те, що уряд Яценюка відібрав у людей з інвалідністю, у багатодітних сімей право на безкоштовний проїзд, право вибирати пільгу чи субсидію в житлово-комунальній сфері... І нас абсолютно не влаштовує той прожитковий мінімум, який зафіксований в бюджеті на 2020 рік", – наголосила Королевська

За її словами, з року в рік влада каже, що на вирішення цих питань немає грошей. Натомість вона зауважила, що недавно слухала, як прем'єр-міністр Олексій Гончарук запевнив у тому, що вже немає корупції. В такому випадку напрошується запитання "то де гроші"?

"Сьогодні прийшла нова влада, яка каже, що вона нічого не краде, але тоді повинні з'явитися гроші в бюджеті, якщо їх ніхто не краде. Тому, звично, такі пусті заяви, не підтверджені реальними пропозиціями і реальними надходженнями в бюджет, не можна сказати, що вони професійні... Ми сьогодні показали, де взяти додаткові 260 мільярдів гривень за рахунок скорочення видатків на адміністративні апарати, нечувані зарплати Нафтогазу, Укрпошти і як цей ресурс направити на забезпечення конституційних соціальних гарантій громадян нашої країни", – наголосила народна депутатка. 

Нагадаємо, нещодавно голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що бюджет-2020 переносить країну з епохи бідності в епоху злиднів.

Також раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що імплементація Мінських угод у законодавство України – головна задача, яка може привести до миру в країні.

Loading...
Loading...
Loading...