live
Новини » Політика 132 Читать эту новость на русском

Меркель заявила про необхідність адаптувати Мінські угоди до нинішніх реалій

Ангела Меркель. Фото comments.ua
загрузка...
загрузка...

Вжиті президентом України Володимиром Зеленським заходи дали можливість надати цьому документу "рух" і "еластичність"

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила на пресконференції за підсумками саміту лідерів "нормандської четвірки" в Парижі, що Мінські угоди, які були підписані у 2014 році, необхідно адаптувати до нинішніх реалій.

Про це повідомляє Громадське.

"Мінський меморандум" був підписаний 19 вересня 2014 року. І, звичайно, з огляду на минулі в Україні президентські вибори, можна поставити запитання: чи має ця угода "закам’яніти" або її можна повернути до життя? Ми сподіваємося, що цей документ знову буде гнучким", – сказала вона.

За словами канцлерки, вжиті президентом України Володимиром Зеленським заходи дали можливість надати цьому документу "рух" і "еластичність".

Водночас президент РФ Володимир Путін під час пресконференції наполягав на неухильному виконанні мінських угод у закріпленій в них послідовності.

Нагадаємо, 9 грудня вперше за три роки відбулася зустріч у "Нормандському форматі". Володимир Зеленський розповів, як під час нормандських перемовин вирішив не витрачати час, доводячи Володимиру Путіну наявність російських військових на Донбасі.

Loading...
Loading...
Loading...