live
Новини » Події 94 Читать эту новость на русском

Підприємства фігуранта справи Гандзюк вклали у партію Зеленського 20 млн гривень, - ЗМІ

Слуга народа

Більшість фірм, які фінансували партію “Слуга народу”, мають ознаки фіктивності

Журналісти з'ясували, що підприємства Олега Семенова, радника голови Херсонської облради Владислава Мангери, якого підозрюють у організації вбивства Катерини Гандзюк, вклали в партію президента України Володимира Зеленського “Слуга народу” майже 20 мільйонів гривень.

Про це повіомляють “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Зазначається, що у третьому кварталі 2019 року партію “Слуга народу” фінансували компанії, чиї печатки знайшли в квартирі Олега Семенова - радника голови Херсонської облради Владислава Мангера, який є фігурантом у справі Гандзюк.

Згідно розслідувань журналістів, в офіційному списку спонсорів  “Слуги Народу”  12 фізичних осіб та 30 фірм. За три місяці вони вклали у "слуг" майже 100 мільйонів гривень.

Зокрема, із цих фірм, шість компаній (ТОВ “Агро Ленд”, ТОВ "Веб-Ротор", ТОВ “Леонол”, ТОВ "Саквояж-ЮТ", ТОВ "Артінвестбуд" та ТОВ “ФГ “Екопівдень”), належать фігурантам справи Гандзюк, із них виділили політсилі Зеленського майже 20 мільйонів гривень.

"Фірми мають адреси реєстрацій в різних частинах країни, але їхні печатки та чекові книжки правоохоронці влітку знайшли в одній з херсонських квартир, коли прийшли з обшуком. Ця квартира належить Олегу Семенову - раднику Мангера", - йдеться у повідомленні.

За словами журналістів, сам Олег Семенов на зв’язок із ними так і не вийшов.

Тим часом  Владислав Мангер заявив, що стосунку до “фінансових справ” свого радника він не має.

“Він в мене радник на громадських засадах. А стосовно його бізнесу та фінансових справ я взагалі не опікуюсь”, - запевнив голова Херсонської області.

Також журналісти з'ясували, що більшість фірм, які фінансували партію “Слуга народу”, мають ознаки фіктивності, а їхні власники - кухарі та вантажники.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Loading...
Loading...
Loading...