live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Імпічмент Трампа: У США оприлюднили офіційне звинувачення проти президента

Дональд Трамп

Трампа звинувачують за двома статтями

Глава Комітету з питань судочинства Палати представників демократ США Джерольд Надлер оприлюднив перші офіційні звинувачення проти президента Дональда Трампа, передає ВВС.

Згідно з повідомленням, у заяві Надлера йдеться про дві офіційні статті у скоєнні "особливо тяжких злочинів і проступків", що є підставами для оголошення імпічменту президенту США.

Зазначається, що перше звинувачення стосується зловживання владою задля політичної вигоди. Ймовірно, ідеться про можливий тиск Трампа на владу України з метою змусити її почати розслідування проти опонента президента США — Джозефа Байдена.

Друге звинувачення стосується перешкоджання роботі Конгресу, а саме розслідуванням ним незаконних дій Трампа.

Після оголошення статей цього тижня за їхнє затвердження голосуватиме Комітет з питань судової влади, а наступного тижня очікується голосування у Палаті представників, де демократи мають більшість.

Демократи заявили, що статті розкривають "закономірність" передбачуваного порушення поведінки президента.

Якщо статті будуть затверджені у Палаті представників, надалі розгляд справи про імпічмент перейде в Сенат, де більшість мають республіканці.

Нагадаємо, раніше Комітет із питань судочинства Палати представників Сполучених Штатів Америки оприлюднив новий звіт у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа.

Loading...