live
Новини » Політика 215 Читать эту новость на русском

Дубінський: Найбільш фактова справа, яка зараз є проти Порошенка, – це скерування катерів у полон РФ

З відкритих джерел

Нардеп Дубінський каже про змову ГПУ з паном Порошенком та його оточенням

Найбільш фактова справа, яка зараз є проти попереднього президента Петра Порошенка, це відправлення моряків та катерів у полон РФ, щоб захопити владу і запровадити воєнний стан.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Народний депутат, який раніше повідомляв, що у "Слузі народу" проводять внутрішнє голосування щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата Петра Порошенка, прокоментував в ефірі деталі щодо такого голосування. Зокрема, він повідомив, що підтримка партійців з цього питання є.

"Усі хочуть розуміти якість цього подання, тому що, нагадаю, якість подання на арешт Дубневича була нікчемною. ГПУ відпрацювала погано, якість була поганою, що дозволяло оскаржувати у суді, знижувати заставу і… оскаржувати ці підозри. Що стосується Порошенка, треба знати, у якій справі буде подано на зняття депутатської недоторканності, бо, наскільки я знаю, є одна справа – це позаконкурсне призначення в Адміністрації президента, яке виконував президент Порошенко. І я вам скажу, мені здається, що є набагато більше фактові і більш ґрунтовні справи щодо п’ятого президента, які могли би стати основою для підозри, а ця справа, як мені здається, немає перспективи для вироку, який би задовольнив суспільство", – заявив Олександр Дубінський.

"Найбільш фактова справа, яка зараз є проти Петра Порошенка, це відправлення катерів, фактично, у полон РФ, відправлення моряків для того, щоб захопити владу і ввести воєнний стан. Але чомусь прокуратура цю справу не хоче рухати, а рухає справу, яка не дасть можливості притягнути Порошенка до відповідальності, але дасть можливість йому вийти сухим із води", – заявив Олександр Дубінський.

Нардеп припустив, що ГПУ нині робить все, щоб підозра Петрові Порошенку не була вручена. На його думку, всі рухи, які пов’язані з підписанням цією підозри, нині мають більше піарний характер. Він нагадав, що депутатська недоторканність і так буде скасована наприкінці року, тож не виключає, що у ГПУ лише показують, що щось роблять, а потім справу розвалять у суді чи її "поховають" адвокати Порошенка.

"Для мене це змова ГПУ конкретно з паном Порошенком та його оточенням", – заявив Олександр Дубінський.

Нагадаємо, юрист Андрій Портнов повідомив, що Державне бюро розслідувань України порушило кримінальну справу проти експрезидента України Петра Порошенка за фактом державної зради під час підписання Мінських угод.

Нагадаємо, раніше Портнов заявляв, що проти Порошенка є 13 кримінальних проваджень.

Loading...
Loading...
Loading...