live
Новини » Політика 92 Читать эту новость на русском

Зеленський підписав закон стосовно анбандлінгу

Фото з відкритих джерел

Тепер закон має бути опублікований для набуття чинності

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо внесення змін до перехідних положень закону про анбандлінг. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"09.12.2019 Повернуто із підписом від Президента", - написано у картці законопроєкту.

Законопроєктом передбачаються такі положення:

- звільнення від оподаткування ПДВ операцій передачі з балансу платника податку на баланс іншої юридичної особи майна, що перебуває у державній власності, у складі магістральних газопроводів та усіх об'єктів і споруд, пов'язаних з ними єдиним технологічним процесом;

- визначення за касовим методом дати виникнення податкових зобов’язань або податкового кредиту за операціями постачання або придбання майна, що не перебуває у державній власності, у складі магістральних газопроводів та усіх об'єктів і споруд, пов'язаних з ними єдиним технологічним процесом;

- тимчасового, до 1 січня 2021 року, визнання такими, що не вважаються постачанням товарів (послуг), операцій з надання (передачі) та повернення за договором позики природного газу, що використовується для забезпечення діяльності з транспортування природного газу магістральними газопроводами, якщо такі операції здійснюються з метою та на виконання зобов'язань щодо відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи, взятих Україною відповідно до Закону України "Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства".

Нагадаємо, закон щодо внесення змін у закон про анбандлінг було зареєстровано у Верховній Раді 5 листопада. Нардепи ухвалили його у другому читанні та в цілому 3 грудня. За це рішення проголосували 328 парламентарів. Голова українського парламенту Дмитро Разумков підписав документ 6 грудня.

Loading...
Loading...
Loading...