live
Новини » Політика 40 Читать эту новость на русском

Юрій Бойко: Прийняття дорожньої карти на зустрічі у "нормандському форматі" відкриє шлях до миру

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Юрій Бойко

Люди, які проживають на непідконтрольних територіях, хочуть розуміти, як їм жити далі

Прийняття дорожньої карти сьогодні на зустрічі у "нормандському форматі" в Парижі відкриє шлях до миру.

Про це співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко заявив журналістам, коментуючи майбутню зустріч у "нормандському форматі", повідомляє сайт політсили. 

Він висловив надію на прийняття дорожньої карти, яка забезпечить врегулювання конфлікту в Донбасі.

"Я хочу нагадати, що минула зустріч у "нормандському форматі", яка відбулася три роки тому, закінчилася рішенням, в якому було створено дорожню карту шляху до миру, в якій будуть прописані конкретні кроки, що узгоджуються з Мінськими угодами.

Ми очікуємо, що на цій зустрічі таку дорожню карту буде прийнято, і вона поведе нашу країну до миру", – зазначив співголова фракції опозиціонерів.

"Сам факт проведення зустрічі у "нормандському форматі" після трирічної перерви – це безумовний плюс. І ми розраховуємо, що на ній будуть досягнуті конкретні результати", – сказав Юрій Бойко.

Парламентарій також зазначив, що люди, які проживають на непідконтрольних територіях, хочуть розуміти, як їм жити далі.

"Приблизно 30%, за нашими даними, хочуть повернення в Україну, стільки ж хочуть в РФ, інші не визначилися. Люди хочуть розуміння і ясності: як їм жити далі? Життя на цих територіях зовсім інше, починаючи від інших грошей, іншої влади, там діє комендантська година; люди в основному - у двох обласних центрах - Донецьку і Луганську, тому що в мегаполісі вижити легше.

Там наші українські громадяни, я знаю дуже багатьох людей. Ми повинні думати про них і в жодному випадку не залишати ці території ", - підкреслив Юрій Бойко.

Раніше співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко, коментуючи висновки Венеціанської комісії, в яких Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної" був підданий серйозній критиці, заявив, що парламент повинен дослухатися до Венеціанської комісії і оперативно внести зміни в мовне законодавство.

Loading...
Loading...
Loading...