live
Новини » Політика 63 Читать эту новость на русском

Європейські ЗМІ: Обшуки в офісі Медведчука – це акт політичних репресій проти провідної опозиційної сили в Україні

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук

Автор пише, що однією з можливих причин обшуків є позиція ОПЗЖ щодо російськомовного населення України

Журналісти авторитетного французького видання Observateur Du Monde Russe стверджують, що незаконні обшуки Служби безпеки України у будівлі, де знаходяться приймальні депутатів від партії "Опозиційна платформа – За життя", зокрема народного депутата IX скликання Віктора Медведчука – це акт політичних репресій проти провідної опозиційної сили в Україні.

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті агентства.

У статті "Українська демократія: нальоти СБУ на приміщення російськомовної опозиції" автор пише, що однією з можливих причин для вчинення протиправних дій українськими спецслужбами щодо депутатів від ОПЗЖ є їх позиція щодо російськомовного населення України.

"Служба безпеки України (СБУ) провела серію обшуків в приміщенні провідної опозиції, що представляє російськомовне населення на сході України: партії "Опозиційна платформа – За життя". В Україні основна партія, опозиційна до війни і постмайданного режиму, опинилася в непростій ситуації. Це, безумовно, те, що в Парижі та Берліні називають "європейським шляхом" України", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, коментуючи незаконні обшуки співробітниками СБУ у приймальнях депутатів від ОПЗЖ, заявив, що подібне розцінюється як політична розправа за принципову позицію депутатів ОПЗЖ, які виступають за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі і захищають конституційні права і свободи українських громадян.

Як повідомлялося раніше, співробітники СБУ провели незаконний обшук у приймальнях чотирьох депутатів від ОПЗЖ: Віктора Медведчука, Тараса Козака, Юрія Загороднього і Віктора Чорного.

 

Loading...
Loading...
Loading...