live
Новини » Політика 59 Читать эту новость на русском

Влада з низьким рівнем підтримки не зможе здійснювати процесів, що приведуть нас до миру, – Медведчук

112
загрузка...
загрузка...

Не потрібно витрачати часу даремне, а йти шляхом реалізації Мінських угод

Якщо нинішні перемовини у "нормандському форматі" не матимуть логічного завершення, будуть плануватись і інші зустрічі. Однак, рейтинг Зеленського падає, а відтак і втрачається надія на мирне врегулювання ситуації через дії президента.

Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі телеканалі ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Він наголосив: не хоче говорити про прогнози щодо нормандської зустрічі. Мовляв, все, що буде пов’язане зі зміною "мінського" та "нормандського" форматів і зміною Мінських угод, нікому не вдасться, у тому числі, і Україні.

"Не потрібно тратити часу, треба йти шляхом реалізації Мінських угод і тим самим приблизити мир і припинення бойових дій", – підкреслив Медведчук.

Якщо ж нинішні переговори нічим не закінчаться, то, на його думку, будуть плануватись інші зустрічі.

"Однак, думаю, сьогодні, окрім всього, має бути підняте і вирішення питання про обмін всіх встановлених на всіх встановлених. Готовність така частково є, її треба довести до кінця і, як раніше планувалось, провести такий обмін. Це те, що можна сьогодні добитись і реалізувати протягом найближчого місяця. Я вважаю, що це було б дуже важливо, а все інше – не домовляться сьогодні, будуть домовлятись далі", – зазначив  Медведчук.

Однак, зауважив він, рівень довіри до Зеленського падає. Відтак і надії на мирне регулювання через його дії, реалізацію його політичної волі "також тануть в надіях людей".

"Це буде відображатись і на рівні його підтримки. А це погано, тому що влада з низьким рівнем підтримки не зможе здійснити процесів, які приведуть до миру в країні", – підкреслив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, сьогодні, 9 грудня 2019 року, в Парижі відбувається саміт лідерів країн "нормандського формату" – України, Росії, Франції та Німеччини. В рамках саміту заплановані двосторонні зустрічі всіх лідерів країн-учасників. Наразі президент України Володимир Зеленський веде перемовини з президентом Росії Володимиром Путіним.

Loading...
Loading...
Loading...