live
Новини » Політика 90 Читать эту новость на русском

Віктор Медведчук: Місцеві вибори – це сьогодні завдання номер один

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

"Місцеві вибори будуть вчасно, бо бліц-криг закінчився"

Місцеві вибори відбудуться відповідно до термінів, визначених законами та Конституцією, тобто восени 2020 року.

Такий прогноз під час брифінгу у Дніпрі, який транслювали в ефірі телеканалу ZIK, зробив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Звичайно, хоча це сьогодні не звучало, з певною актуальністю, місцеві вибори – це сьогодні завдання номер один, бо ми у переддень третьої виборчої кампанії. Ми думаємо, що це відбудеться відповідно до термінів, визначених законами та Конституцією, тобто восени наступного, 2020 року. Ну, нова команда при владі, вони хотіли вибори призначити вже у грудні року, що минає. Зараз говорять про квітень. Я думаю, що все закінчиться тим, що вони будуть вчасно, тому що бліц-криг закінчився. Успіхи, яких вони не заслужили, закінчилися, а сьогодні реальне життя диктує і свої вимоги, і, головне, дає оцінку тому, що команда Зеленського робить", – заявив Віктор Медведчук.

Політик нагадав про результати останніх соціологічних досліджень, які було оприлюднено тиждень тому, свідчать, що 39 відсотків громадян України вважають, що Україна йде неправильним шляхом, а 36% – правильним. Натомість у вересні, порівняв Віктор Медведчук, цифри за останнім пунктом "зашкалювали" за 50%. Політик наголосив, що це і є оцінка дій нової влади громадянами.

Нагадаємо, італійські ЗМІ пишуть, що у партії Віктора Медведчука набагато більше шансів виграти місцеві вибори, ніж у команди Володимира Зеленського.

Як повідомляли, у "Слузі Народу" заявляли, що вибори мера Києва відбудуться разом із іншими місцевими виборами.

Loading...
Loading...
Loading...