live

В Україні перевірять стан протипожежної і техногенної безпеки у всіх закладах освіти, – Гончарук

kmu.gov.ua Олексій Гончарук
загрузка...
загрузка...

Гончарук дав доручення відсторонити від посади директора Департаменту освіти і науки Одеської ОДА

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив міністру освіти та науки Ганні Новосад провести інвентаризацію всіх навчальних закладів і навести реальний порядок в закладах освіти у сфері протипожежної безпеки.

Відповідне доручення він дав під час наради в Одесі за участю керівництва Одеської ОДА, представників МВС, ДСНС, МОН, ГПУ, – повідомляє Освіта.

Планується, що детальна перевірка стану протипожежної і техногенної безпеки дитсадків, шкіл, закладів вищої освіти, гуртожитків має бути завершена до 10 січня.

Окрім цього, Гончарук дав доручення відсторонити від посади директора Департаменту освіти і науки Одеської ОДА.

"Ситуація, коли чотири останні гучні пожежі з жертвами відбулись в одній області – неприпустима! Також звертаюсь до голови ОДА – прохання відсторонити від виконання обов’язків керівника Департаменту освіти Олександра Лончака та прийняти по ньому відповідні кадрові рішення також", – сказав Олексій Гончарук.

Нагадаємо, 5 грудня президент Володимир Зеленський дав завдання Кабміну у місячний термін перевірити стан протипожежної й техногенної безпеки в закладах із масовим скупченням людей, а також здійснити перевірку чиновників, які видають висновки про стан пожежної безпеки.

Loading...
Loading...
Loading...