live

"Укроборонпром" посів 71-ше місце в топ-100 найбільших продавців зброї, - SIPRI

Компанія піднялася в списку на вісім позицій

Укроборонпром

Державний концерн "Укроборонпром" посів 71-е місце в списку 100 найбільших продавців зброї у світі в 2018 році. Про це йдеться в рейтингу, оприлюдненому Стокгольмським міжнародним інститутом досліджень проблем миру (SIPRI).

Згідно з повідомленням, "Укроборонпром" зайняв 71-у позицію із продажами зброї у розмірі 1,3 млрд доларів у 2018 році. Роком раніше український концерн з продажами 1,101 млрд був на 83-ому місці.

Як зазначається, до топ-5 рейтингу за 2018 рік увійшли тільки компанії зі Сполучених Штатів Америки - Lockheed Martin, Boeing, Northrop Grumman, Raytheon і General Dynamics. У 2017 році п'ятірка лідерів виглядала дещо по-іншому: Lockheed Martin, Boeing, Northrop Grumman, Raytheon (США) та BAE Systems (Велика Британія).

Загалом обсяг продажів зброї і військових послуг 100 найбільших оборонних компаній світу в 2018 році збільшився на 4,6% порівняно з 2017 і склав 420 млрд доларів. 

Нагадаємо, раніше голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв припустив, що державний концерн "Укроборонпром" може потрапити під антиросійські санкції США через операції з купівлі підприємства "Мотор Січ" спільно з китайськими компаніями Skyrizon і Xinwei.Loading...
Loading...
Loading...