У Парижі розпочалися переговори чотирьох лідерів у "нормандському форматі"

Pavlovsky News

Перемовини стартували із суттєвим запізненням

У Єлисейському палаці (Париж, Франція) завершилися усі двосторонні переговори, що мали передувати чотиристороннім переговорам у "нормандському форматі". Лідери України, Росії, Франції та Німеччини зайняли свої місця за круглим столом. Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK під час великого Марафону миру.

Як повідомлялося, відбулася, зокрема, зустріч президента Володимира Зеленського з французьким колегою Емманюелем Макроном та із канцлером Німеччини Ангелою Меркель, також із обома європейськими лідерами зустрівся Володимир Путін.

Меркель також провела короткі координаційні переговори із Макроном.

Раніше анонсувалося, що чотиристоронні переговори у "нормандському форматі" розпочнуться о 17:00 за київським часом. Проте по факту вони розпочалися о 18:22 - із запізненням майже на півтори години.

Як повідомляли, 9 грудня відбудеться зустріч лідерів "нормандської четвірки", під час якої президент України Володимир Зеленський буде насамперед піднімати питання про терміни та умови повернення полонених, припинення вогню і виведення НЗФ з території Донбасу.

Сьогодні і українська, і російська сторони також підтвердили зустріч президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна.

Loading...