Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Гонконзі поліція знешкодила два вибухові пристрої

Протестувальники у Гонконзі Vox

Вибухові пристрої були осколково-фугасного типу

У Гонконзі в одному з районів вибухотехніки знешкодили два саморобних вибухових пристрої, передає South China Morning Post.

Згідно з повідомленням, сьогодні близько 17:30 (за місцевим часом) на вулиці Куінс-роуд в районі Іст Ван Чай виявили саморобні вибухові пристрої, які були осколково-фугасного типу. Вони включали в себе цвяхи та безоболонкову вибухову речовину. Пристрої повинні були приводитися в дію за допомогою мобільних телефонів.

Зазначається, що евакуація людей з району, де були знайдені вибухові пристрої, не проводилася.

Як відомо, масові акції протесту у Гонконзі тривають з червня цього року. 4 вересня голова місцевої адміністрації Керрі Лам погодилася виконати 1 з 5 вимог демонстрантів та повністю відкликати законопроєкт про екстрадицію, що дозволяє видавати правопорушників материковому Китаю.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки засудили дії китайської влади, яка подавляє протести у Гонконгу силовими методами, та закликали Пекін дотримуватися умов Об'єднаної Китайсько-Британської декларації від 1984 року. США серйозно стурбовані посиленням політичних демонстрацій, які супроводжуються заворушеннями, насильницькими актами та силовими протистояннями між активістами та правоохоронцями в Політехнічному університеті в Гонконгу.

Loading...