live

У будівлі коледжу в Одесі не було пожежної сигналізації, - ДСНС

Є також питання про оснащення рятувальників

ДСНС Пожежа в одеському коледжі.
загрузка...
загрузка...

У будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де минулого тижня сталася масштабна пожежа, не була встановлена пожежна сигналізація. Про це заявив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, передає Укрінформ.

"Під час наради з приводу пожежі з'ясувалося, що в коледжі взагалі не було пожежної сигналізації", - зазначив Чечоткін.

Окрім цього, він уточнив, що виникло чимало питань щодо оснащення одеських рятувальників засобами, які використовують під час рятувальної операції.

Як зазначається, в одеських рятувальників є все мінімально необхідне для ефективного виконання завдань: три 30-метрові драбини і один 50-метровий підіймач, однак немає жодного "кубу життя" (надувного рятувального батуту, - ред.).

Нагадаємо, у ДСНС заявили, що станом на ранок 9 грудня, унаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу загинули 12 людей. Під час проведення пошукових робіт виявлено тіла 10 загиблих осіб, однак шестеро з них досі не ідентифіковані.

У четвер, 4 грудня, в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Президент України Володимир Зеленський вже доручив голові та місцевій владі Одеської області з’ясувати всі обставини пожежі в коледжі. У той самий час заступник глави МВС Антон Геращенко вже заявив, що відомство ініціює посилення відповідальності керівників бюджетних установ за неналежне ставлення до пожежної безпеки.

Національна поліція назвала дві ймовірні версії пожежі в Одеському коледжі – займання через несправність електричної проводки або умисний підпал.

Loading...
Loading...
Loading...