live
Новини » Спорт 32 Читать эту новость на русском

Тренер "Маріуполя" Олександр Бабич: Ми знову наступаємо на одні й ті ж граблі

Портал ua-football.com Головний тренер "Маріуполя" Олександр Бабич

Наставник "приазовських чайок" прокоментував мирову  з "синьо-золотими левами" на стадіоні імені Володимира Бойка

Головний тренер футбольного клубу "Маріуполь" Олександр Бабич підвів підсумки домашньої нічиєї зі "Львовом" в рамках 17-го туру чемпіонату України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем'єр-ліги, повідомляє pfclviv.com.

– Вийшла в'язка гра. Навіть не гра, а одні єдиноборства були. Ми не показали свої найкращі якості. Суперник віддав ініціативу, закрився біля своєї штрафної і у нас не було зон для того, щоб розкрити оборону. Ми знову наступаємо на одні й ті ж граблі – нам не вистачає першого фактурного нападника, через якого ми могли були розкрити оборону суперника за рахунок довгих передач. Такий гравець міг би зачепитися за м'яч, нав'язати боротьбу.

Ми розраховували, що суперник буде більше розкриватися. Моментами були контратаки. Але знову-таки... За таким грузлому полю "Шахтарю" з нами було важко, а нам сьогодні важко з "Львовом". Рахунок закономірний. У першому таймі могли пропустити. У другому таймі ми вже більше думали про атаку, освіжили атакуючу групу, випустивши Танковського, Топалова і Кащука. Але не вийшло – загрузли в цій грі. За рахунок коротких і середніх передач не вийшло проходити...

– До зимової паузи залишилася одна гра. Яка позиція в першу чергу потребує підсилення?

– Поки ще рано називати будь-які прізвища. Але однозначно нам треба посилити атакуючу групу. Нам потрібен перший нападник, коли ми стикаємося з такими проблемами як сьогодні. То такий гравець міг би урізноманітнити наші атакуючі дії. Це наша перша позиція з урахуванням травми Фоміна.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...