live

Міністр економіки назвав втрати України від російської агресії

Тимофій Милованов

Прямі витрати за 2014-2015 рік становили 15-20% ВВП

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов підсумував, у скільки обходиться Україні російська агресія. Зокрема, прямі витрати за 2014-2015 рік становили 15-20% ВВП України. 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Тимофій Милованов запевнив, що підтримує президента України Володимира Зеленського на сьогоднішніх переговорах в нормандському форматі. 

"Ті, хто сьогодні протестують проти зустрічі, проявляють недержавницьку позицію", - висловився міністр.

Окрім того, Милованов назвав суму коштів, які країна витрачає на боротьбу з російською агресією.

Прямі витрати за 2014-2015 рік становили 15-20% ВВП, а це від 50 до 150 млрд доларів. Оцінка залишкової вартості нерухомого держмайна на тимчасово окупованих територіях, близько 85 млрд гривень.

Зокрема на території Кримського півострова зареєстровано понад 57 тисяч об'єктів нерухомого держмайна на суму 46 млрд гривень. У Донецькій та Луганській областях такої нерухомості нарахували майже двісті тисяч на 56 млрд гривень.

Міністр економіки уточнив, що за оцінками Фонду держмайна, близько 70% державних активів на території Донецької та Луганської областей, розташовані на непідконтрольних територіях.

Нагадаємо, сьогодні пройде зустріч лідерів "нормандської четвірки", під час якої президент України Володимир Зеленський буде насамперед піднімати питання про терміни та умови  повернення полонених, припинення вогню і виведення НЗФ з території Донбасу.

Окрім того, 6 грудня, Зеленський підтвердив, що матиме двосторонню зустріч із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

 Loading...
Loading...
Loading...