live
Новини » Події 47 Читать эту новость на русском

"Справа українських диверсантів": Дудку і Бессарабова знайшли в російському П’ятигорську

З відкритих джерел Володимир Дудка та Олексій Бессарабов у суді
загрузка...
загрузка...

Володимир Дудка та Олексій Бессарабов  відбуватимуть покарання в колоніях Ставропольського краю

Засуджені в анексованому Севастополі у "справі українських диверсантів" кримчани  Володимир Дудка та Олексій Бессарабов, за інформацією рідних, вчора перебували в П’ятигорську, що у Ставропольському краї.

Про це повідомив Крим.Реалії син Дудки Ілля Каверник.

За словами Каверника, 8 грудня засуджені кримчани були ще в П’ятигорську. Їх перевозять кудись у Ставропольський край. Імовірно у 1, або 11 колонію.

Зазначається, що адвокатка засуджених Оксана Железняк поки не вийшла на зв’язок із журналістами.

"5 грудня Кримська правозахисна група з посиланням на відповідь російського омбудсмена Тетяни Москалькової на запит українського омбудсмена Людмили Денісової повідомила, що Володимир Дудка відбуватиме покарання в колонії Ставропольського краю. За інформацією правозахисників, "з великою ймовірністю Бессарабов також буде доставлений в одну з колоній Ставропольського краю", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 4 квітня 2019 року суддя окупаційного "Севастопольського міського суду" Землюк виніс Володимиру Дудці вирок – 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму і штраф 350 тис. рублів. Разом з Дудкою до 14 років позбавлення волі і штрафу в 300 тис. рублів був засуджений ще один в'язень Кремля – Олексій Бессарабов.

Як зазначалося, Бессарабов та Штибліков – українські експерти центру "Номос" (Центр сприяння геополітичному вивченню чорноморського регіону та євроатлантичного співробітництва), діяльність якого у Криму була завершена у 2014 році - тобто, ще до окупації півострова військами РФ. 

 

Loading...
Loading...
Loading...