live
Новини » Політика 263 Читать эту новость на русском

РФ про резолюцію щодо Криму: Вона покликана перешкодити саміту в Парижі

Зала Генеральної Асамблеї ООН
загрузка...
загрузка...

Представник Росії зазначив, що українське постпредство нібито "навмисно пов'язало" дату голосування по резолюції з самітом у Парижі

Запропонована Україною резолюція про проблему мілітаризації окупованого Росією Криму і акваторій Азовського і Чорного морів, яку прийняла Генасамблея ООН, покликана нібито перешкодити конструктивному перебігу саміту в "нормандському форматі". Про це заявив перший заступник постпреда РФ при ООН Дмитро Полянський, виступаючи на засіданні Генасамблеї ООН, пишуть росЗМІ.

Він зазначив, що українське постпредство нібито "навмисно пов'язало" дату голосування по резолюції з самітом, що проходить в Парижі.

"Я спеціально говорю "постпредство", оскільки справжня позиція України нам, чесно зізнатися, незрозуміла", - наголосив Полянський.

Він додав: "Якраз сьогодні в Парижі проходить зустріч "нормандської четвірки", перед якою наші українські колеги максимально намагалися створити сприятливий фон - словами і справами. Саме конструктивному перебігу цієї зустрічі прийняття сьогоднішньої резолюції і було покликане перешкодити".

На його думку, автори документа "постаралися дістати з "шафи" ті "скелети", які українські виборці твердо вирішили зробити надбанням історії, переконливо проголосувавши за президента Володимира Зеленського та його партію".

"Сам український президент, до речі, в ході підготовки сьогоднішньої зустрічі, наговорив нам, та й всім іншим, багато всього позитивного і вселяючого надію. І вже, в усякому разі, абсолютно такого, що не стикується по духу з тією "агіткою", яка виноситься зараз на ваш розгляд представництвом України", - додав Полянський.

Нагадаємо, сьогодні Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму.

Loading...
Loading...
Loading...