live

"Рамки" і поліцейський кордон: Під Офісом президента посилені заходи безпеки

Скріншот ZIK Акція під ОП, Ірина Зімен

Поліція та Національна гвардія вже перебувають на посту

Під Офісом президента – посилені заходи безпеки, на площі встановили "рамки"-металошукачі, через які проходять всі, хто хоче потрапити на площу перед ОП.

Про це під час включення в ефірі телеканалу ZIK повідомила кореспондентка Ірина Зімен.

Як зазначила кореспондентка, металошукачі встановили сьогодні, о 7-й ранку.

На площі перед ОП зараз безлюдно, проте поліція та Національна гвардія вже перебувають на посту, оскільки сьогодні планується продовження акції "Варта на Банковій", що розпочалася вчора вночі. Ірина Зімен нагадала, що акція присвячена зустрічі президента Володимира Зеленського у Парижі, її учасники вимагають не допустити здачі національних інтересів.

На площі перед Офісом президента розміщені намети, куди можна зайти та погрітися, випити гарячого чаю. Окрім того, тут встановлена сцена.

Як повідомляли, 9 грудня відбудеться зустріч лідерів "нормандської четвірки", під час якої Президент України Володимир Зеленський буде насамперед піднімати питання про терміни та умови повернення полонених, припинення вогню і виведення НЗФ з території Донбасу.

Згідно з розкладом, зустріч розпочнеться о 17 годині за київським часом. Графік проведення саміту представників "нормандської четвірки" можна переглянути тут.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський може зустрітися з Президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, зранку 9 грудня на телеканалі ZIK стартував великий Марафон миру. За онлайн-трансляцією можна стежити тут.

Loading...
Loading...
Loading...