live
Новини » Події 531 Читать эту новость на русском

Пожежа в Одесі: Кількість загиблих збільшилася до 12, тіла 6 осіб не ідентифіковано

ДСНС Пожежа в одеському коледжі.
загрузка...
загрузка...

На ранок 9 грудня відкритого вогню не спостерігається, проводяться пошуково-рятувальні роботи та роботи з гасіння окремих осередків тління конструкцій будівлі

Внаслідок пожежі в одеському коледжі загинули вже 12 людей.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Під час проведення пошукових робіт виявлено тіла 10 загиблих осіб (тіла 6 осіб не ідентифіковано)", – сказано у повідомленні.

Зазначається, що всього внаслідок пожежі загинуло 12 осіб, постраждало 30 осіб, в лікувальних закладах залишається 9 осіб.

На ранок 9 грудня відкритого вогню не спостерігається. Проводяться пошуково-рятувальні роботи та роботи з гасіння окремих осередків тління конструкцій будівлі. Всього з початку розбирання завалу вивезено 1 тис. 344 куб. м будівельних конструкцій.

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Президент України Володимир Зеленський вже доручив голові та місцевій владі Одеської області з’ясувати всі обставини пожежі в коледжі. У той самий час заступник глави МВС Антон Геращенко вже заявив, що відомство ініціює посилення відповідальності керівників бюджетних установ за неналежне ставлення до пожежної безпеки.

Національна поліція назвала дві ймовірні версії пожежі в Одеському коледжі – займання через несправність електричної проводки або умисний підпал.

Наразі поліція Одеси готує підозру в порушенні вимог пожежної безпеки в згорілій будівлі двом фігурантам, імена яких не озвучують, посилаючись на таємницю слідства.

Loading...
Loading...
Loading...