live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Пожежа в Одесі: Для продовження пошуку потрібно укріпити стіни коледжу

Над проєктом конструкції спільно працюють експерти із Києва та Одеси

Пожежа в одеському коледжі. ДСНС

Для продовження пошукових робіт в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу необхідно провести укріплення будівлі. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

"Київські експерти та спеціалісти Одеської державної академії будівництва та архітектури працюють над створенням плану укріплення будівлі економічного коледжу, де сталася пожежа 4 грудня. Наразі існує велика загроза обвалу стін. Аби рятувальники могли ефективно продовжувати пошуки — необхідно укріпити стіни", - розповів Куций.

Як зазначається, стіни планують оздобити металевим каркасом, що втримуватиме їх від обвалення. Відомо, що до розробки проєкту залучили ректора Одеської державної академії будівництва та архітектури Анатолія Коврова.

Зведення каркасу розпочнуть, як тільки пропозицію комісії експертів узгодять в Києві. Металева конструкція дозволить рятувальникам та поліцейським безперешкодно працювати на території пожежі.

Куций зауважив, що наразі під завалами можуть перебувати ще четверо осіб. Аби знайти людей якомога скоріше, всі служби працюють у цілодобовому режимі.

Нагадаємо, у четвер, 4 грудня, в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

У п’ятницю, 6 грудня, рятувальники заявили, що в них не залишилося надії знайти живих у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де спалахнула масштабна пожежа.

Станом на ранок 9 грудня, унаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу загинули 12 людей. Під час проведення пошукових робіт виявлено тіла 10 загиблих осіб, однак шестеро з них досі не ідентифіковані.

У ДСНС заявили, що в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де минулого тижня сталася масштабна пожежа, не була встановлена пожежна сигналізація.Loading...
Loading...
Loading...