live
Новини » Політика 98 Читать эту новость на русском

Повернення миру в Україну залежить від політичної волі Зеленського, – Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

Ані "нормандський формат", ані будь-який інший захід не можуть повернути мир у країну

Повернення миру в Україну залежить не від рішення "нормандського формату", а від політичної волі президента та його команди.

Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі телеканалу ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Він наголосив: звичайно, можна сподіватись на краще щодо результатів нинішньої зустрічі у Парижі. Однак ані "нормандський формат", ані будь-який інший захід не можуть повернути мир у країну.

"Мир – це комплекс дій. У конкретному випадку – виконання комплексу заходів для реалізації Мінських угод. Що швидше ми приступимо до їх виконання, то швидше зможемо досягнути миру", – підкреслив Віктор Медведчук.

Тому, на його думку, зараз усе в руках у президента.

"Це залежить від політичної волі Зеленського і його команди, а не від рішення "нормандського формату". Рішення "нормандського формату" – лише шлях, механізм, чергова інстанція на шляху до мирного врегулювання", – підкреслив Віктор Медведчук.

Як повідомлялось раніше, Віктор Медведчук заявляв: якщо нинішні перемовини у "нормандському форматі" не матимуть логічного завершення, будуть плануватись й інші зустрічі. Однак рейтинг Зеленського падає, а відтак і втрачається надія на мирне врегулювання ситуації через дії президента.

Loading...
Loading...
Loading...