live

Польська та українська нафтогазові компанії уклали угоду про розвідку і видобуток газу на Львівщині

PGNiG

Угода передбачає буріння на початковому етапі розвідувальної свердловини глибиною до 2,5 тис. м, проведення заходів із проектування розташування інших свердловин

Польська компанія PGNiG SA й українська група компаній "ЕРУ" уклали угоду про розвідку та видобуток природного газу у Львівській області.

Про це повідомляють в релізі на сайті PGNIG, – передає Інтерфакс-Україна.

"Ми послідовно реалізуємо стратегію розвитку діяльності PGNiG на зарубіжних ринках. Укладена сьогодні угода дасть змогу нам вести розвідку та видобуток природного газу в дуже перспективному районі. Я переконаний, що співпраця з "ЕРУ" сприятиме зростанню обох компаній" – наводить прес-служба слова голови компанії PGNIG Петра Возняка.

Угода передбачає буріння на початковому етапі розвідувальної свердловини глибиною до 2,5 тис. м, проведення заходів із проектування розташування інших свердловин. Планується, що роботи розпочнуться щойно буде отримано всі необхідні дозволи.

У свою чергу керуючий партнер української групи компаній "ЕРУ" Дейл Перрі, чиї слова також наведено у релізі, відзначив позитивні зміни інвестиційного клімату в Україні за попередні чотири роки співпраці з польськими партнерами та готовність для подальшого спільного розвитку в цій галузі.

"Ми вважаємо, що це перша з багатьох можливостей, які зможе запропонувати український енергетичний сектор у найближчі роки", – прокоментував топ-менеджер позицію "ЕРУ".

PGNiG – найбільша нафтогазова компанія Польщі, що розробляє газові та нафтові родовища, видобуває, зберігає і транспортує енергоносії, а також здійснює будівництво та розвиток нафтогазової транспортної мережі, експорт та імпорт газу.

"Енергетичні ресурси України" – група компаній з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Група "ЕРУ" належить Ярославу Мудрому та Дейлу Перрі. Є одним із найбільших приватних імпортерів природного газу. У липні 2019 року першою здійснила імпорт електричної енергії з Європи.

Нагадаємо, польська PGNiG підписала новий контракт на постачання газу в Україну.

Loading...
Loading...
Loading...