"Нормандський формат": Канцлер Німеччини прибула до Єлисейського палацу

Ангела Меркель. Фото comments.ua

Ангела Меркель зустрінеться з усіма лідерами саміту

У резиденцію президента Франції Єлисейський палац, де відбудеться саміт у "нормандському форматі", прибула канцлер Німеччини Ангела Меркель, передає кореспондент ZIK.

Зазначається, що до початку нормандського саміту канцлер ФРН Ангела Меркель зустрінеться в Парижі віч-на-віч з усіма іншими учасниками переговорів.

Таймлайн зустрічей Ангели Меркель:

16:05 - зустріч Меркель-Путін;

16:30 - зустріч Меркель-Зеленський;

16:55 - зустріч Меркель-Макрон;

17:20 - початок саміту;

19:45 - вихід учасників саміту до преси.

Нагадаємо, сьогодні, 9 грудня 2019 року, в Парижі відбудеться саміт лідерів країн "нормандського формату" – України, Росії, Франції та Німеччини. В рамках саміту заплановані двосторонні зустрічі всіх лідерів країн-учасників. Зокрема президент України Володимир Зеленський зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним.

Головними пріоритетами української сторони у "нормандському форматі" залишаються: виведення незаконних збройних формувань з окупованих територій, повернення російсько-українського кордону під контроль України, звільнення полонених за формулою "всіх на всіх" та проведення місцевих виборів на Донбасі за українськими законами.

Востаннє такий саміт відбувся 19 жовтня 2016 року в Берліні. Тоді його учасники визнали, що жодного прориву в урегулюванні конфлікту на Донбасі досягнути не вдалося.Loading...