"Нормандська зустріч" триватиме до ночі: Після зустрічі до преси вийдуть Зеленський і Путін

З відкритих джерел

Лідери країн вирішили не виходити до преси, поки не завершиться остання двостороння зустріч

Французька сторона заявила про зміну графіка проведення "нормандського саміту" та визнала, що завершити всі зустрічі у запланований час не вдасться, передає "Європейська правда".

Зазначимо, що вже розпочалася зустріч чотирьох лідерів. У Єлисейському палаці показали кімнату, де вони проводять зустріч.

Після цієї спільної зустрічі мають продовжитися двосторонні переговори.

За узгодженими планами, спільна пресконференція "нормандської чотвірки" мала розпочатися о 18:45 (за місцевим часом). Проте лідери країн вирішили не виходити до преси, поки не завершиться остання двостороння зустріч між Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.

Далі лідери зустрінуться знову, у форматі робочої вечері, та обговорять домовлене.

Наразі очікується, що підсумкова пресконференція почнеться о 21:00 за Парижем (22:00 за київським часом, - ред.).

Нагадаємо, у Єлисейському палаці (Париж, Франція) завершилися усі двосторонні переговори, що мали передувати чотиристороннім переговорам у "нормандському форматі". Лідери України, Росії, Франції та Німеччини зайняли свої місця за круглим столом

Як повідомлялося, відбулася, зокрема, зустріч президента Володимира Зеленського з французьким колегою Емманюелем Макроном та із канцлером Німеччини Ангелою Меркель, також із обома європейськими лідерами зустрівся Володимир Путін.

Loading...