live
Новини » Світ 79 Читать эту новость на русском

На кліматичній Конференції ООН встановили "Капсули забруднення"

з відкритих джерел Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Метою інсталяції було привернути увагу суспільства до масштабності проблеми

У Мадриді на Конференції ООН зі змін клімату було встановлено гігантську інсталяцію під назвою "Капсули забруднення". Про це повідомляє NHK.

Як зазначається, споруду було створено з метою підвищення розуміння масштабної проблеми глобального потепління та шкоди для здоров'я від спалювання вуглеводневої сировини.

Зокрема, "Капсули забруднення" були встановлені британськими екоактивістами для того, щоб безпосередньо познайомити відвідувачів з якістю повітря в таких містах, як Пекін, Делі і Лондон.

Новини за темою: В ЄС оголосили "кліматичний надзвичайний стан"

До слова, для створення інсталяції використали зразки повітря з кожного міста, які згодом були відтворенні у розділеному на п’ять відділень тенті на основі середніх щорічних показників рівнів забруднення.

Новини за темою: У Німеччині уряд схвалив план захисту клімату

Крім цього, зразки включали дрібнодисперсні частинки РМ2.5 і двоокис азоту від вихлопних газів автомобілів, а також забруднювачі від теплоелектростанцій, що працюють на вугіллі.

Нагадаємо, нещодавно у Німеччині заявили, що більшість населення планує відмовитися від новорічної ілюмінації заради клімату.

 

Loading...
Loading...
Loading...