live
Новини » Політика 159 Читать эту новость на русском

Медведчук: Особливий статус на Донбасі повинен бути введений на постійній основі

Віктор Медведчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

А перемоги сьогодні на "нормандському форматі" апріорі отримати не можна, можна лише намітити шлях до цієї перемоги, додав політик

Особливий статус на Донбасі повинен мати постійний характер та повинен бути введений на постійній основі, а не тимчасово, як це пропонується. Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі телеканалі ZIK, заявив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук.

"...особливий статус на Донбасі повинен мати постійний характер та повинен бути введений на постійній основі, а не тимчасово, як це пропонується. І якщо всі інші пункти політичного порядку денного, а саме закон про амністію, спеціальний закон про вибори і зміни до Конституції будуть розроблені, погоджені та внесені, це буде перемогою в питаннях мирного врегулювання. А перемоги сьогодні на "нормандському форматі" апріорі отримати не можна, можна лише намітити шлях до цієї перемоги", – зазначив він.

Раніше Медведчук заявляв, що імплементація мінських угод у законодавство України - головна задача, яка може привести до миру в країні.

Loading...
Loading...
Loading...