live
Новини » Політика 5034 Читать эту новость на русском

Холодницький розповів про переписку з "Джокером"

Назар Холодницький
загрузка...
загрузка...

"Джокер" заявив, що у нього є багато інформації для слідства

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, що йому писав пранкер "Джокер" та повідомив, що має інформацію для проваджень, проте надасть її ще не скоро.

Про це розповів Холодницький в ефірі одного з телеканалів, пише Українська правда.

"Він представився Джокером. Теж написав з фотографії генпрокурора (замість власного фото у профілі, він використовує фото Руслана Рябошапки – ред.). Сказав, що в нього є багато інформації. На моє прохання видати її нормально, у офіційному порядку, він сказав, що ще не час, але він це обов’язково зробить", – розповів Холодницький.

Водночас Холодницький пояснив, що без пристроїв, з яких велась переписка, та їх спеціальної перевірки, "викриття", які зробив пранкер не можуть бути використані слідством.

Нагадаємо, що "Слуга народу" хоче, аби правоохоронці взялися за листування із пранкерами.

Також раніше у мережі з’явилася переписка народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка із пранкером "Джокером", в якій парламентар розповів про ситуацію у фракції, конфлікт із Олександром Ткаченком та інші деталі "важкого" життя. Відповідну переписку оприлюднило видання Страна.UA. Згідно з інформацією, пранкер листувався із Тищенком від імені генерального прокурора Руслана Рябошапки і зміг розпочати відверту розмову щодо політичного та світського життя співрозмовника.

Loading...
Loading...
Loading...