live

Інноваційні магазини стрімко підкорюють західні області України

АТБ У Чернівцях відкрили перший у регіоні комфортний сучасний супермаркет "АТБ"
загрузка...
загрузка...

Новий супермаркет у Чернівцях став двадцять першим серед тих, що прийняли клієнтів з початку цього року на  заході України

У Чернівцях відкрили перший у регіоні комфортний сучасний супермаркет "АТБ". Відтепер мешканці вже 24 областей країни мають можливість купувати гарантовано свіжі продукти і при цьому значно економити.

Переваги найпотужнішої за багатьма показниками (товарообігом, сплатою податків, чисельністю працівників, кількістю магазинів тощо) торговельної мережі країни вже оцінили майже чотири мільйони постійних покупців у 265 населених пунктах країни, зокрема й у нашому місті Львів.

Новий супермаркет став двадцять першим серед тих, що прийняли клієнтів з початку цього року на заході нашої країни.

"Пріоритетом розвитку групи компаній "АТБ" у поточному році залишається нарощування присутності компанії в західних і південних областях України, а також продовження роботи з оновлення торговельних об’єктів", – розповів Борис Марков, генеральний директор корпорації "АТБ".

Багато з того, що сьогодні є нормою для будь-якого супермаркету країни, вперше запровадили саме в дискаунтерах "АТБ". Станом на сьогодні їх налічується вже 1044. Асортимент цих магазинів – більш як 3,5 тисячі позицій, з яких понад 900 представлені товарами власних торгових марок "АТБ" і власним імпортом.

Відкриття першого в області магазину "АТБ" у Чернівцях стало подією. Люди поспішали відвідати інноваційний дискаунтер й оцінити європейський рівень комфорту та сервісу. Всі клієнти цього дня отримали на згадку про відкриття магазину приємні сюрпризи, а перші сто покупців – ще й відому кулінарну книгу Ектора Хіменеса-Браво.

Одна з перших покупниць розповіла, що дуже зраділа такому чудовому подарунку:

"Прийшла сюди, щоб побачити новий магазин. Як виявилося, продукти, дійсно, помітно дешевші. Купила багато чого і тепер зможу приготувати будь-яку смачну страву з цієї красивої книжки".

АТБ У Чернівцях відкрили перший у регіоні комфортний сучасний супермаркет "АТБ"

Новий дискаунтер "АТБ", як і в нашому місті Лева, можна побачити здалеку – він має сучасний яскравий фасад. Проте не менше перших клієнтів потішив його інтер’єр.

АТБ У Чернівцях відкрили перший у регіоні комфортний сучасний супермаркет "АТБ"

Обладнаний за новою концепцією комфорту й енергоефективності "АТБ" вражає простором, зручністю та світлом. Назву кожного відділу гарно видно – потрібний товар легко знайти. Полиці підсвічують, аби все можна було добре роздивитися.

Овочі і фрукти тут найрізноманітніші: від звичної нам квашеної капусти до справжньої екзотики. В супермаркеті встановили спеціальний автомат, щоб покупці могли насолодитися запашною кавою.

Перший дискаунтер мережі у Чернівцях уже прикрасили новорічними іграшками. Навіть у цьому "АТБ", який вважають драйвером українського ритейлу, йде на крок попереду. Не забувайте ­– незабаром свята!

"АТБ" динамічно розширює присутність супермаркетів у наших західних областях та на півдні країни, створюючи чималу кількість нових робочих місць і забезпечуючи українців гарантовано якісними продуктами за максимально доступними цінами. Вартість продукції в дискаунтерах "АТБ" може здивувати того, хто вперше потрапив до магазину цієї мережі – вона є нижчою за середньоринкову на 10–15%. Якщо ж вибирати товари власного виробництва, то економія для покупця становитиме 30% і навіть більше. Такої практики "АТБ" дотримується вже понад чверть сторіччя.

АТБ У Чернівцях відкрили перший у регіоні комфортний сучасний супермаркет "АТБ"

Аби мільйони клієнтів, у тому числі й у нашій Львівській області, мали змогу в зручний для них час купувати свіжі та якісні продукти, докладає чималих зусиль міцна родина працівників "АТБ" – більш як 60 тисяч осіб.

 

Loading...
Loading...
Loading...