live
Новини » Економіка 6557 Читать эту новость на русском

Газопровід "Північний потік-2" вчасно не збудують

"Північний потік-2"
загрузка...
загрузка...

Раніше планували ввести об’єкт в експлуатацію до кінця 2019 року

Компанія-оператор газопроводу "Північний потік-2" повідомила про затримки із завершенням спорудження газогону.

У понеділок, 9 грудня, в компанії визнали, що не зможуть вкластися в озвучені раніше терміни будівництва енергетичного об’єкта, – повідомляє DW.

"Ми запланували, що в найближчі місяці завершимо проєкт згідно з усіма правовими та технічними нормами", – наголосили в компанії. Утім, у компанії не змогли назвати точної дати завершення спорудження трубопроводу через погодні умови. Раніше планувалося до кінця 2019 року ввести об’єкт в експлуатацію.

На даний момент прокладено вже 2,1 тисячі кілометрів труб двох ниток газогону. Ще залишилося прокласти близько 300 кілометрів. Планується, що після введення в експлуатацію цим газогоном щороку транспортуватиметься з Росії до Німеччини 55 мільярдів кубометрів газу.

Приблизно така сама кількість газу щороку з Росії надходить газопроводом "Північний потік-1", введеним у експлуатацію раніше.

Нагадаємо, американські законодавці включили положення про санкції стосовно компаній, що беруть участь у проєкті "Північний потік-2", до проєкту оборонного бюджету (National Defense Authorization Act, NDAA) на наступний рік, який з великою ймовірністю буде схвалено.

Loading...
Loading...
Loading...