live
Новини » Світ 392 Читать эту новость на русском

У Європі автомобіль "Nissan" зробили "різдвяною ялинкою"

Мotor Різдвяний Nissan Leaf
загрузка...
загрузка...

Таким чином компанія привітала водіїв з майбутнім Різдвом

Європейський представник японського автовиробника Nissan зробив з електромобіля "Leaf" різдвяну ялинку. Машину прикрасили кількома тисячами світлодіодних лампочок, передає Motor.

Згідно з повідомленням, компанія у такий незвичайний спосіб вирішила нагадати своїм клієнтам про те, що такі машини можуть самі генерувати енергію через рекуперацію (повернення енергії для повторного використання).

Наголошується, що у "Nissan Leaf" даний процес відбувається через електронну педаль акселератора e-Pedal.  У середньому за 17,7 тис. км "японець" генерує до 744 кіловат чистої електроенергії.

У Nissan підрахували, що такої кількості вистачить забезпечити електрикою 266 новорічних ялинок з 700 лампочками, або ж 744 телевізори, або світлодіодних гірлянд на 10,7 тис. будинках протягом п'яти годин.

Раніше повідомлялося, що більшість німців збираються зменшити використання святкового підсвічування під час різдвяних і новорічних свят з міркувань захисту клімату. Тим не менш, 35% опитаних сказали, що відмова він новорічної ілюмінації для них не варіант.

Loading...
Loading...
Loading...