live
Новини » Події 34 Читать эту новость на русском

Апеляцію у справі "мінера" мосту Метро у Києві Олексія Белька перенесли вже вп’яте

З відкритих джерел

Підозрюваний досі перебуває у психіатричній лікарні, де проходить експертизу

Апеляційний суд Києва вп'яте переніс розгляд апеляційної скарги адвоката ветерана АТО Олексія Белька, який у вересні погрожував підірвати київський міст Метро. Підозрюваний не може з’явитися на слухання, оскільки перебуває у психіатричній лікарні, де проходить експертизу.

Про це повідомляє Hromadske.

Зазначається, що  Апеляційний суд Києва вже вп'яте переніс розгляд апеляційної скарги захисника колишнього військового Олексія Белька. Він у вересні погрожував підірвати  міст Метро у Києві.

Апеляційний суд призначив наступне засідання на 23 грудня о 13:30.

Прокурор вважає, що проведення засідання неможливе через відсутність самого підозрюваного. Бо Олексій Белько досі  проходить експертизу у психіатричній лікарні.

Водночас, адвокат підозрюваного Масі Найєм обурюється, бо його скаргу не можуть розглянути вже понад два місяці.

Зазначається, що експерти мають з'ясувати чи перебував Олексій Белько у стані душевного хвилювання під час вчинення правопорушення і чи потребує він психологічної допомоги.

Психологічна експертиза може тривати до 30 днів і проводиться на підставі попередньої ухвали суду. Також справу можуть закрити, якщо буде необхідність лікування підозрюваного, йдеться у повідомленні.

За словами журналістів, на засідання приходили побратими Олексія та дві народні депутатки, які раніше хотіли взяти колишнього військового на поруки. Вони зазначили, що говорили із військовим шпиталем і там готові прийняти чоловіка на лікування.

Нагадаємо, 18 вересня що на столичному мосту Метро ветеран АТО  Олексій Белько погрожував підірвати конструкцію та деякі державні установи.

 

Loading...
Loading...
Loading...